Wysokiej jakości dywany, wykładziny i podłogi z płytek winylowych (LVT)

Firma Rudan jest wyłącznym przedstawicielem wielu producentów pokryć podłogowych w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Oferujemy wykładziny dywanowe w rolkach, dywany, płytki dywanowe, podłogi winylowe i panele winylowe pływające.

Firma Rudan – partner Państwa projektów

Firma Rudan została założona w 1989 roku. Od samego początku firma działała jako przedstawiciel handlowy kilku holenderskich producentów pokryć podłogowych z materiałów włókienniczych na rynkach Europy Wschodniej. Stopniowo nawiązaliśmy współpracę z producentami materiałów podłogowych z Wielkiej Brytanii i Japonii.

Rudan ma dwa oddziały regionalne – w Pradze i w Kaliszu. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się obecnie na Czechach, Słowacji, Polsce i krajach bałtyckich.

Współpraca z nami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć obszerną kolekcję podłóg z materiałów włókienniczych i winylowych, która kompleksowo spełnia wymagania rynku i w pełni zaspokaja zapotrzebowanie wynikające z różnych aranżacji w mieszkaniach, biurach, hotelach, restauracjach, sklepach i innych wnętrzach.

Reprezentowane przez nas marki należą do liderów w swoich dziedzinach, co pozwala nam zaoferować najwyższej jakości produkty przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego stosunku jakości do ceny, doskonałego poziomu usług i bardzo krótkich czasów dostawy.

Najwyższa jakość usług i materiały dla Ciebie

Indywidualne podejście to dla nas priorytet. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby dokładnie zrozumieć założenia projektu, dla którego wybieracie Państwo podłogę, by następnie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Ponadto dzięki długoterminowej współpracy z naszymi dostawcami możemy zapewnić niestandardowe formaty i materiały.

Aktualności

Sekcja „Aktualności” prezentuje najnowsze trendy.

Letni urpol 2023

Wakacje letnie odbędą się w tygodniach 30, 31 i 32. Ostatni załadunek możliwy jest 20.07.2023, wznowienie pracy nastąpi 14.08.2023. W dniach 24.07 – 11.08.2023 firma będzie nieczynna.

Authentic LVT – Therdex

Kolekcja LVT Authentic marki Therdex bardzo wiernie odwzorowuje drewnianą podłogę dzięki autentycznym tłoczeniom. Oprócz dużych listew w rozmiarze 23×152 cm, jest teraz dostępny również w wersji z drzewem w rozmiarze 15×75 cm. Więcej informacji na http://www.therdex.pl

Dywany Besouw

Istnieje możliwość wykonania dywanów jednostkowych w indywidualnych kształtach i rozmiarach ze wszystkich materiałów firmy Besouw, a teraz istnieje możliwość łączenia kilku kolorów w jednym dywanie w kształtach według życzeń klienta.