Wysokiej jakości dywany, wykładziny i podłogi z płytek winylowych (LVT)

Firma Rudan jest wyłącznym przedstawicielem wielu producentów pokryć podłogowych w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Oferujemy wykładziny dywanowe w rolkach, dywany, płytki dywanowe, podłogi winylowe i panele winylowe pływające.

Firma Rudan – partner Państwa projektów

Firma Rudan została założona w 1989 roku. Od samego początku firma działała jako przedstawiciel handlowy kilku holenderskich producentów pokryć podłogowych z materiałów włókienniczych na rynkach Europy Wschodniej. Stopniowo nawiązaliśmy współpracę z producentami materiałów podłogowych z Wielkiej Brytanii i Japonii.

Rudan ma dwa oddziały regionalne – w Pradze i w Kaliszu. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się obecnie na Czechach, Słowacji, Polsce i krajach bałtyckich.

Współpraca z nami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć obszerną kolekcję podłóg z materiałów włókienniczych i winylowych, która kompleksowo spełnia wymagania rynku i w pełni zaspokaja zapotrzebowanie wynikające z różnych aranżacji w mieszkaniach, biurach, hotelach, restauracjach, sklepach i innych wnętrzach.

Reprezentowane przez nas marki należą do liderów w swoich dziedzinach, co pozwala nam zaoferować najwyższej jakości produkty przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego stosunku jakości do ceny, doskonałego poziomu usług i bardzo krótkich czasów dostawy.

Najwyższa jakość usług i materiały dla Ciebie

Indywidualne podejście to dla nas priorytet. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby dokładnie zrozumieć założenia projektu, dla którego wybieracie Państwo podłogę, by następnie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Ponadto dzięki długoterminowej współpracy z naszymi dostawcami możemy zapewnić niestandardowe formaty i materiały.

Aktualności

Sekcja „Aktualności” prezentuje najnowsze trendy.

Edel – 100% recykling

Edel dodał do kolekcji 2 nowe dywany, wykonane w 100% z poliestru, nadające się w 100% do recyklingu – Nexus i Eternity. Obydwa produkty znajdują się już na magazynie i istnieje możliwość dostarczenia ich w formie dywanów kawałkowych o indywidualnym kształcie, podobnie jak inne produkty Edel.

Nowa seria Premier w kolekcji LVT Therdex

Kolekcja LVT Therdex została poszerzona o nową serię Premier. Wszystkie kolory dostępne są w 3 wzorach – duża lamelka 24×152 cm, jodełka 15×75 cm i jodełka 15×67 cm.

Nowa kolekcja plitek dywanowych

Kolekcja plitek dywanowych Capital została poszerzona o 4 nowości: Innsbruck, Sydney, Frankfurt i Chicago. Wszystkie są już dostępne w standardzie, więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.capital-flooring.pl