Podłogi winylowe

Trwałe podłogi do różnych zastosowań. Odpowiednie do pomieszczeń mieszkalnych i handlowych. Umożliwiają wybór doskonale spełniający wymagania projektu. 

Podłogi z płytek winylowych (LVT) imitują drewno, kamień, beton, płytki ceramiczne, tkaniny lub abstrakcyjne wzory. Mają wiele doskonałych właściwości, takich jak bardzo wysoka trwałość, łatwa konserwacja i bardzo dobre właściwości akustyczne.

Oferujemy podłogi winylowe w wielu wersjach, np. podłogi winylowe w pasmach, podłogi pływające lub podłogi pływające mocowane na zatrzask.

Nasi dostawcy

Tajima to największy japoński producent komercyjnych podłóg z PCW. Produkty przeznaczone na rynek europejski są magazynowane w Europie, a ich duży zapas umożliwia natychmiastową dostawę do klienta.

Podłogi Therdex LVT to charakterystyczna i wysokiej jakości marka LVT skupiająca się na świadomych stylu konsumentach i profesjonalistach. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko na poziomie estetycznym, lecz także jeśli chodzi o właściwości, które są przyjazne dla środowiska. To sprawia, że firma Therdex jest ceniona wśród architektów, projektantów i miłośników wnętrz poszukujących wyróżniającej się i trwałej podłogi.

Wykładziny dywanowe w rolkach

Do pomieszczeń handlowych i mieszkalnych. Szeroka gama dostępnych produktów umożliwia idealne spełnienie potrzeb klienta. 

Loose lay

Pływające podłogi winylowe są łatwe w montażu i bardzo trwałe.

Płytki dywanowe

Jednokolorowy dywan jest nudny. Kwadratowe płytki dywanowe umożliwią Państwu stworzenie niespotykanych wzorów.

Czy nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu?

Prosimy o zapoznanie się z ofertą innych rodzajów podłóg lub o kontakt z nami.