Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pokryć podłogowych. Prezentacja na naszej witrynie internetowej stanowi jedynie ułamek tego, co możemy zaoferować. Jeśli macie Państwo konkretne życzenia lub nie znajdziecie tego, czego szukacie, prosimy o kontakt.

Wykładziny dywanowe w rolkach

Oferujemy dywany odpowiednie do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych, w szerokiej gamie kolorów, materiałów i szerokości oraz wyprodukowane z zastosowaniem różnych technologii.

Czy szukacie Państwo zwykłej lub luksusowej wykładziny dywanowej do mieszkania? A może jesteście Państwo zainteresowani wykładzinami hotelowymi, wykładzinami o dużej wytrzymałości lub wykładzinami kontraktowymi? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obejmuje ona marki takie jak Edel, Jacaranda i Jabo.

Dywany

Dywan dopełnia wystrój każdego wnętrza, tworzy atmosferę komfortu, piękna, funkcjonalności i luksusu oraz pełni funkcje użyteczne i estetyczne. Oferujemy dywany w różnych wzorach, kolorach i materiałach.

Prosimy o informację, jakim dywanem jesteście Państwo zainteresowani – przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Oferujemy dywany klasyczne i luksusowe, a także dywany sizalowe, ręcznie tkane, haftowane i wiele innych.

Płytki dywanowe

Ze względu na ich trwałość płytki dywanowe sprawdzają się szczególnie w obiektach handlowych, ale dzięki możliwości łączenia kolorów i kształtów mogą być również wykorzystywane w projektach mieszkaniowych. Zaletą płytek dywanowych jest możliwość łatwej wymiany płytki w przypadku jej uszkodzenia.

Ożyw swoje wnętrze za pomocą dywanu. Oferujemy standardowe wymiary 50 × 50, jak również niestandardowe formaty dopasowane do Państwa potrzeb. Materiał można dobrać odpowiednio do danego wnętrza, może to być np. kaszmir lub sizal. Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze.

Podłogi winylowe

Podłogi z płytek winylowych (LVT) mogą imitować drewno, kamień, beton, płytki ceramiczne, tkaniny lub abstrakcyjne wzory. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Mają wiele doskonałych właściwości, takich jak bardzo wysoka trwałość, łatwa konserwacja i bardzo dobre właściwości akustyczne.

Ten rodzaj podłogi stał się ostatnio bardzo popularny głównie dlatego, że łączy w sobie praktyczność i stylistykę. Oferujemy wiele typów, kolorów i kształtów.

Podłogi pływające (tzw. loose-lay)

Winylowe podłogi pływające stanowią stosunkowo nową pozycję na rynku i cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo wysokiej jakości materiał, który można zamontować bez użycia kleju. W przypadku uszkodzenia można wymienić pojedynczy uszkodzony element bez skomplikowanego cięcia lub klejenia.

Dzięki opatentowanej spodniej warstwie płytki, pływająca winylowa podłoga Contract SL kompensuje minimalne różnice w wysokości warstwy podstawowej i może być montowana na podkładach o wilgotności do 8%.